• 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• W niedzielę 28 stycznia nasi Kolędnicy – uczniowie klasy pierwszej i trzeciej reprezentowali naszą Szkołę na Gminnym 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Szkole Podstawowej w Luborzycy. Dzieci wykonały kolędę Wśród nocnej ciszy oraz piosenkę świąteczną Życzenia. Orszak prezentował się pięknie, dzieci wystąpiły w ludowych strojach krakowskich w towarzystwie wesołych diabełków i pastuszków. Dziękuję serdecznie Rodzicom za przygotowanie strojów i rekwizytów oraz dowiezienie uczniów na miejsce.
            Dorota Czekaj

• Dzień Babci i Dziadka - 29.01.2024r. w oddziałach przedszkolnych

• Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla wnucząt bardzo ważni, kochają, rozpieszczają, pozwalają na wiele.

• Kiermasz książek z księgarnią Tuliszków

• W dniach 23-25 stycznia odbył się kiermasz szkolny z księgarnią Tuliszków. Serdeczne dziękuję wszystkim zaangażowanym w sprzedaż: uczniom i nauczycielom. Szczególne podziękowania kieruję do Samorządu uczniowskiego, który dzielnie przez 3 dni sprzedawał książki na przerwach. Te osoby otrzymają ocenę wzorową z zachowania od opiekuna samorządu. Dziękuję wszystkim uczestnikom kiermaszu, którzy zdecydowali się na zakup książek. Dochód ze sprzedaży książek w całości zostanie przeznaczony na zakup nowości do biblioteki i  na nagrody dla uczniów.

Z poważaniem Urszula Nowak

• Niespodzianka od Rady Rodziców

• Już od kilku dni uczniowie uczęszczający na świetlicę z radością korzystają z puf, które podaraowała im Rada Rodziców. Z mniejszej wersji wygodnych piłek cieszą się także przedszkolaki. Chętnych do wypoczynku po lekcjach jest tak wielu, że do puf ustawia się kolejka ;)
            Serdecznie dziękujemy!