• CATERING

Informacja dotycząca  posiłków od 02.01.2024 r.

Informujemy, że z dniem 02 stycznia 2024 r. Firma Karjo Joanna Szeremeta będzie kontynuować świadczenie usług cateringowych dla  dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych i Szkoły Podstawowej im.  Adama Mickiewicza w Karniowie

Uczniowie klas I-VIII, chętni do korzystania z posiłków zgłaszają się bezpośrednio poprzez aplikację zamieszczoną na stronie szkoły. Uczniowie z klasy I-VIII dokonują wpłat za pomocą aplikacji.

Cennik dla szkoły:

• zestaw obiadowy – 16,00 zł
          • zestaw obiadowy + podwieczorek – 17,50 zł

Zamówienia można składać i odwoływać najpóźniej w dniu wydawania posiłków do godziny 08:30.

Cennik dla oddziałów przedszkolnych:

• zestaw śniadaniowy + obiadowy + podwieczorek – 15,50 zł
          • zestaw śniadaniowy – 3,50 zł
          • zestaw obiadowy – 10,00 zł
          • podwieczorek – 2,00 zł

Całkowity koszt zestawu obiadowego – 15,50 zł

Szkoła Podstawowa w Karniowie im. Adama Mickiewicza

32-010 Luborzyca, Karniów 11

w roku szkolnym 2023/24

ZAMAWIANIE OBIADÓW

Aby zamówić i zapłacić za posiłki należy się zarejestrować lub zalogować do aplikacji „zamów posiłek”. Link do rejestracji znajduje się na stronie internetowej szkoły. Posiłki można zamówić do godz. 9:00.

ODWOŁYWANIE OBIADÓW

można odwołać posiłki najpóźniej w dniu wydania posiłku do godz. 9:00 poprzez aplikację „zamów posiłek”.

Ceny posiłków oraz jadłospis znajdują się w aplikacji.

Obiady będą wydawane od 5 września.

tel. 539 979 979

e-mail: kontakt@karjo-catering.pl

Informacja dotycząca  posiłków od 1.09.2023 r.

Dla uczniów Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Karniowie  jest możliwość zamawiania obiadów przez stronę internetową   https://bit.ly/32QXEtY    gdzie wcześniej należy się zarejestrować. Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
          • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
          • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
          • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Informujemy, że z dniem 1 września 2023 r. Firma Karjo Joanna Szeremeta będzie  świadczyć usługi cateringowe dla oddziałów przedszkolnych  w Karniowie, posiłki wydawane w naczyniach stołowych.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych:

śniadanie 3,50 zł

obiad (zupa, II danie, kompot) 10,00 zł

podwieczorek 2,00 zł

wyżywienie całodzienne przedszkolne dzieci 15,50 zł

Opłatę za obiady dotyczy DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH należy uiszczać do 10 dnia następnego miesiąca przelewem bankowym na nr konta 41 8589 0006 0160 0680 0534 0054 wpisując w tytule, opłata za żywienie, „imię i nazwisko dziecka, oraz dany miesiąc za który opłacony jest abonament, (DOTYCZY ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH)

Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych, podpisują stosowną umowę – druk w sekretariacie (będzie podana informacja rodzicom w celu podpisania umowy).

Za nie zjedzony obiad przysługuje odpis pod warunkiem, że osoba zainteresowana dokona zgłoszenia tego faktu danego dnia do godz. 8:30, w przypadku obiadów i podwieczorków, natomiast zgłoszenia śniadań 1 dzień wcześniej do godz. 14:00, dzwoniąc pod numer tel. 12 387 10 79, lub sms pod numerem telefonu komórkowego 508 946 182 lub zgłaszając bezpośrednio nauczycielowi w oddziale przedszkolnym, lub pomocy do dzieci.

Nie ma możliwości zabierania nie zjedzonego posiłku do domu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, SMACZNEGO!