• Ubezpieczenie w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Rodzice,

Poniżej zamieszczamy procedurę zgłaszania roszczenia z NNW szkolnego oraz druk zgłaszania szkody.

Jak_zglosic_szkode.pdf

Zgloszenie_szkody_-_druk(1).pdf

Ważny komunikat dla wszystkich Rodziców
          dzieci uczęszczających do szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie
          dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne - rok 2023/2024

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2023/2024  dzieci będą objęte ubezpieczeniem   grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne w Firmie ubezpieczeniowej ALLIANZ.

Informujemy, iż ubezpieczenie szkolne jest dobrowolne. Każdy rodzic ma prawo ubezpieczyć swoje dziecko w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Do wyboru są warianty ze składką roczną 45 zł (wypłata z tytułu pobytu w szpitalu tylko z przyczyn wypadkowych),w pozostałych wariantach 59 zł,74 zł, 114 zł (wypłata z tytułu pobytu w szpitalu za równo z  przyczyn wypadkowych jak i nagłej choroby).

Rodzice zainteresowani ubezpieczeniem dziecka NNW szkolne mogą je zawrzeć w Formie elektronicznej -  za pośrednictwem linku, który znajduje się na stronie szkoły w zakładce dla rodzica. Należy wypełnić dane w formie elektronicznej i dokonać wpłaty kartą kredytową lub przelewem elektronicznym.

Link do rejestracji :

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń  prosimy o kontakt z P. Joanną Daniłoś - Gajdą

Tel. kom. 601 862 168, adres e-mail:danilos-gajda.joanna@allianz.com.pl